Hissedilmiş Zamanlar

Arkadaşlar merhaba; Eski blog yazılarının ikamesiyle ilgili çalışma ve arşivleme çalışmamı bitirdim. Tüm eski yazılara kalemzade.net üst menüsündeki “Blog” başlığının altında bulunan “Kalemzade Blog Arşiv 2010-2020” ibaresine tıklayarak artık ulaşabileceksiniz. Tüm yorumlarınız da dahil olmak üzere yazılar artık oradalar.

Bu arada malumunuz “İzdüşümü” isimli bir e-dergiye başlamıştım. Ben her ne kadar bireysel düşünmüş olsam da işin bu noktaya geleceğini pek tahmin edememişim. Ardı ardına gelişen diyaloglar sonucu işin şekli değişti. Farklı alanlarda farklı isimlerle bir işbirliğine dönüştü; ki Haziran ayında içine bakınca göreceksiniz. Güzel bir farkındalık çalışmasına dönüştü dergi olayı. Bu sebeple İzdüşümü Dergisi için ayrı bir blog sitesi açtık. Adresi izdusumu.net olarak belirledik. Yönetimi ve editasyon şimdilik tamamen bende olsa da zaman ne gösterir bilmiyorum. Tamamen ücretsiz, paylaşılabilir bir e-dergide, farklı ufuklara ve hatta görüşlere sahip bir grup insan olarak temiz kültürü mihenk aldık. Üstteki menüden tıklayarak o siteye de ulaşabilirsiniz. Aslında o site de kalemzade.net’in alt etki alanına bağlı bir adrese yönlendirme yapıyor. Site açıldıktan sonra adres satırına bakarsanız hala aslında kalemzade.net’te olduğunuzu göreceksiniz. Ama blog yapısı biraz farklı. Henüz bu konuda duyuru da yapmadım. İlk siz göreceksiniz.

kalemzade.net’i üyelikle takip eden tüm okurlarımı izdusumu.net’e de aktarabilirdim ama bu hiç ahlaki olmazdı. Bunu sizin tercihinize bıraktım. Çünkü orada bir tek ben olmayacağım. Ancak Kalemzade Blog okurları olarak sizin aynen bu bloga üye olduğunuz gibi izdusumu.net adresine de e-mail ile üye olmanız beni çok memnun edecek ve onurlandıracaktır.

Daha önce geçici bir yazıda bahsettiğim gibi; bu geçiş sürecini bu şekilde tamamlamış olduk. Arşiv tamam, kalemzade.net yerinde duruyor, bağlantılı olarak kitaplarıma ulaşacağınız bölümler menülerde hazır. Ve bir de İzdüşümü Dergisi yayında. Az bir zaman önce neredeyse duracak iken daha da fazla yazacağız ve çalışacağız gibi görünüyor. Demek ki fazla da plan yapmamak lazım.

Hepinize sevgilerimi ve selamlarımı gönderiyorum. Gönlüncelikle ve selam ile…

Kalemzáde tarafından yayımlandı

Okumadığı kitaba inandığını söyleyen, yalan söylüyordur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: